I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Su Kovo 11-ąja, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!

Minime vieną svarbiausių istorijos įvykių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Prieš 32 metus, 1990 metų kovo 11 dieną LR Aukščiausioji Taryba priėmė Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo aktą.

Šiemet, kaip niekada anksčiau, suprantame tikrąją Kovo 11-osios reikšmę. Suvokiame, kad laisvė anaiptol nėra tiesiog duotybė. Galime didžiuotis lietuvių tauta, kuri, kaip įvardyta Lietuvos Respublikos Konstitucijos preambulėje, prieš daugelį amžių sukūrusi Lietuvos valstybę, šimtmečiais atkakliai gynė savo laisvę ir nepriklausomybę, išsaugojo savo dvasią, gimtąją kalbą, raštą ir papročius. Dabar kiekvienas kuriame gražesnį gyvenimą laisvoje šalyje, prisiimdami asmeninę atsakomybę už savo vaikų ateitį.

Šiemet šventinę nuotaiką temdo geopolitinės aktualijos, jaučiame daugiau nerimo, tuo pačiu – rimties ir susitelkimo. Mintimis siunčiame stiprybę ir palaikymą ukrainiečių tautai, šiuo metu kovojančiai už savo valstybės laisvę ir nepriklausomybę.

Nuoširdžiai sveikinu visą švietimo bendruomenę Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos – proga. Išlikime vieningi ir susitelkę, kurdami laisvą, demokratišką valstybę!

 

Rūta Krasauskienė,

Nacionalinės švietimo agentūros direktorė

Skip to content