Į pradžią
Į pradžią

Informacinė kampanija „Nepalik vaiko be pradžios“

Pirmaisiais vaiko gyvenimo metais susiformuoja pagrindiniai įpročiai, gebėjimai ir įgūdžiai. Todėl ankstyvasis ugdymas yra nepakeičiamas normaliam vaiko vystymuisi ir ateities sėkmei.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad vaikai, lankę vaikų darželį, turi didesnę tikimybę pasiekti gerų rezultatų akademinėje, profesinėje ir socialinėje srityse. Edukologijos specialistai taip pat pastebi, kad ankstyvasis ugdymas ypatingai didelę pridėtinę vertę teikia vaikams iš socialinę riziką patiriančių šeimų – reikšmingai padidina jų sėkmingo mokymosi bendrojo ugdymo mokykloje tikimybę, užkerta kelią formuotis įgūdžių skirtumams, mažina socialinę izoliaciją ir atskirtį.

Vaikų darželis – tai saugi, jauki, priimant aplinka, kurioje vaikai mokosi žaisdami, kur mezgasi pirmosios draugystės, yra susipažįstama su pasauliu, mokomasi savarankiškumo ir atsakomybės, atrandami interesai ir gabumai, formuojasi įgūdžiai, kurie bus naudingi visą likusį gyvenimą.

Dėl galimybės lankyti vaikų darželį kviečiame kreiptis į savivaldybės, kurioje gyvenate, administracijos švietimo padalinį.

Vaikų darželis – svarbi pradžia vaikui. Nepalik savo vaiko be pradžios!