Į pradžią
Į pradžią

Ankstyvasis ugdymas

Pirmaisiais  gyvenimo metais formuojasi pagrindiniai vaiko įpročiai, gebėjimai ir įgūdžiai. Todėl ankstyvasis ugdymas yra nepakeičiamas vaiko vystymuisi ir ateities sėkmei.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad vaikai, lankę vaikų darželį, turi didesnę tikimybę pasiekti gerų rezultatų akademinėje, profesinėje ir socialinėje srityse. Edukologijos specialistai taip pat pastebi, kad ankstyvasis ugdymas ypatingai didelę pridėtinę vertę teikia vaikams iš socialinę riziką patiriančių šeimų – reikšmingai padidinasėkmės mokykloje tikimybę, užkerta kelią formuotis įgūdžių skirtumams, mažina socialinę izoliaciją ir atskirtį. Kokybiškas ir sistemingas ankstyvasis ugdymas prasideda vaikų darželyje.

Vaikų darželis – tai saugi, jauki, priimanti aplinka, kurioje vaikai ugdosi žaisdami, kur jie mezga pirmąsias draugystes, susipažįsta su pasauliu, mokosi savarankiškumo ir atsakomybės, formuojasi įgūdžius, kurie bus naudingi visą likusį gyvenimą.

Domitės galimybe pradėti lankyti vaikų darželį? Kviečiame kreiptis į savivaldybės, kurioje gyvenate, administracijos švietimo padalinį.

Vaikų darželis – svarbi pradžia vaikui. Nepalik savo vaiko be pradžios!