I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Paroda „Mokykla 2019“ kviečia mokytis su visais ir iš visų

2019-10-21

Kviečiame dalyvauti devintojoje švietimo inovacijų parodoje „Mokykla 2019“, kuri vyks lapkričio 22–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

Šių metų parodos tema – „Mokomės drauge“. Mokomės SU VISAIS ir IŠ VISŲ: neseniai iš emigracijos grįžusia kaimyne, judėjimo negalią turinčiu klasės draugu, autizmo spektro sutrikimą turinčiu broliu. Tik mokyklos bendruomenėje, grindžiamoje pagarba mokinių įvairovei, pagalba kiekvienam mokiniui, sudaromos galimybės kiekvienam įsitraukti į ugdymo procesą, būti drauge su bendraamžiais.

Parodoje daug kalbėsime apie ankstyvąjį ugdymą, nes ankstyvame amžiuje dedami tolesnio vaiko asmenybės augimo pamatai. Pabandysime išsigryninti, kokie svarbiausi ankstyvojo vaikų ugdymo kokybės veiksniai, kaip įtraukusis ugdymo turinys kuriamas klasėje, mokyklos bendruomenėje. Tik taip galėsime pasakyti, kad vaikas turi laimingą vaikystę, o mes, suaugusieji, – ugdome ateičiai.

Pagarba mokinių įvairovei, pagalba kiekvienam mokiniui ir bendradarbiavimas, tai galėtų būti pagrindinėmis kryptimis kalbant apie mokinių ugdymą ateičiai.

Parodoje vyks renginiai mokytojams, mokyklų vadovams, mokiniams ir jų tėvams. Bus gyvai ir interaktyviai pristatomos ugdymo(si) metodikos, paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos, aptariami mokyklose realiai veikiantys pavyzdžiai bei sėkmės istorijos.

Daugiau informacijos apie parodą, naujienas ir renginius – jau netrukus parodos „Mokykla“ internetinėje svetainėje https://www.parodamokykla.lt/ ir „Švietimo naujienų“ facebook paskyroje bei Nacionalinės švietimo agentūros puslapyje www.nsa.smm.lt.

Bilietų į parodą galima įsigyti šiuo adresu https://kakava.lt/pirkti-bilietus/1205/2863

Parodą organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinė švietimo agentūra ir Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“.

Nacionalinės švietimo agentūros informacija

Skip to content