I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Paroda „Mokykla 2019“. Kodėl verta čia būti?

2019-11-19

Paroda Mokykla 2019Lapkričio 22–23 d. jau devintą kartą kviečiame apsilankyti respublikinėje švietimo inovacijų parodoje „Mokykla 2019“. Jūsų laukia daugiau kaip 160 edukacinių renginių!

Atradimų laboratorijos lauks mažų ir didelių: įdomių veiklų čia ras ne tik mokiniai ir mokytojai, bet ir mažieji parodos lankytojai su tėveliais.

Išankstinė registracija vyks tik į Atradimų laboratorijas, kurių šiemet – net devynios. Veiklas šiose laboratorijose organizuos mokytojai, vaikų darželių auklėtojai ir Vilniaus universiteto mokslininkai.

Geros mokyklos koncepcijoje kalbama, jog gera mokykla turi lanksčiai prisitaikyti prie skirtingų ugdymosi poreikių. Kitaip tariant, tai mokykla kiekvienam. O kokia yra realybė? Penktadienį 5.1 konferencijų salėje kalbėsimės tema „Gera mokykla: kartu ar atskirai?“

Antra, bet ne mažiau svarbi diskusija šioje renginių erdvėje – „Atskirtys ir įtrauktys švietime“.

Pirmą kartą parodoje penktadienį 5.1 salės fojė bus įrengta zona – Mokytojų laikas. Čia pedagogų rengimo centrų atstovai mokytojus konsultuos įvairiomis švietimo temomis.

Visus, kuriems rūpi mažųjų šalies piliečių laiminga vaikystė, kviečiame į renginį šeštadienį (nuo 13 val.) 5.1 erdvėje – „Sukurti ar išsaugoti laimingą vaikystę?“ Drauge ieškosime atsakymų į klausimą „O ką dėl vaiko galiu padaryti aš?“ – be kaltinimo, moralizavimo ar atsakomybės permetimo.

Viso renginio metu šioje salėje veiks 6 informacinės zonos: „Žaidžiu“, „Kalbu“, „Jaučiu“, „Tobulėju“, „Mokausi“ ir „Renkuosi“. Jose bus viskas, kas svarbu vaikui!

Švietimo bendruomenėje netyla diskusijos, koks išorinio mokinių pasiekimų vertinimo tikslas, kur panaudojami patikrinimų rezultatai, kokios tinkamiausios vertinimo formos. Apie visa tai – renginyje Mokinių pasiekimų vertinimo kaita“. Dar vienas ne mažiau įdomus renginys „Kaip dirba mokyklų vadovai?“ Šiame renginyje turėsime galimybę ne tik sužinoti, ką rodo bendrojo ugdymo mokyklų vadovų pirmųjų metų veiklos ataskaitų analizė, bet ir patys aktyviai diskutuoti. Visa tai –  Švietimo politikos erdvėje, 5.2 salėje.

Mokytojų kambarys šiemet kvies ne tik pašnekesiams ir bičiuliškiems susitikimams, bet ir diskusijoms.

Savo gerąja patirtimi, atradimais, patarimais ir rezultatais dalysis ne tik mokytojai, dėstytojai, darželio auklėtojai, mokiniai, verslo atstovai, bet ir lektoriai iš užsienio. Juk šiemet parodoje susitinkame mokytis drauge!

Išsamesnės informacijos apie parodos renginius rasite parodos „Mokykla 2019“ interneto svetainėse https://www.parodamokykla.lt/ ir https://www.litexpo.lt/lt/parodos/mokykla-2019

Skip to content