I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje laidoje „Kaip atskleisti nacionalinio saugumo ir krašto gynybos temas mokykloje“

2020-02-11

Š. m. vasario 25 d. (antradienį) 14.30–15.00 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Kaip atskleisti nacionalinio saugumo ir krašto gynybos temas mokykloje“.

Kviečiami dalyvauti ugdymo įstaigų administracijų atstovai ir įvairių dalykų mokytojai, besidomintys nacionalinio saugumo ir šalies gynybos tematikos integravimu pamokinio ir popamokinio ugdymo procese.

Transliacijos tikslas – pristatyti mokomąją medžiagą mokytojams „Idėjos ugdymui: kaip atskleisti nacionalinio saugumo ir krašto gynybos temas“, parengtą 2019 m. pabaigoje. Aptarsime, kaip panaudoti šią mokomąją medžiagą dėstant pasirenkamąjį šio dalyko kursą 11–12 klasėse, taip pat integruojant  į kitus dalykus.

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimų. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Salomėjai Bitlieriūtei el. paštu salomeja.bitlieriute@nsa.smm.lt.

Dėmesio! Kviečiame naudotis prisijungimo instrukcija. Interneto naršyklėje turi būti įdiegtas ir įgalintas „Adobe Flash Player“ įskiepis. Rekomenduojame naudoti „Internet Explorer“ naršyklę. Techniniais prisijungimo prie transliacijos klausimais prašome kreiptis į Aurimą Pečkį, tel. (8 5) 277 7690, el. p. aurimas.peckys@nsa.smm.lt.

Živilė Gapšienė
Nacionalinės švietimo agentūros
Ugdymo turinio departamento
Ugdymo turinio sklaidos skyriaus metodininkė
El. p. zivile.gapsiene@nsa.smm.lt

Skip to content