I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Lietuvos mokyklas kviečiame dalyvauti projekte „Atgal į mokyklą“!

2020-02-24

Maloniai kviečiame visas Lietuvos mokyklas registruotis dalyvauti Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos (toliau – URM) jau tradiciniu tapusiame projekte „Atgal į mokyklą“. Šios iniciatyvos metu diplomatai ir kiti valstybės tarnautojai vyksta į Lietuvos mokyklas ir veda pamoką apie Europos Sąjungą (toliau – ES). Taip vienai dienai jie tampa mokytojais, galinčiais jaunajai kartai smagiai ir įdomiai papasakoti, kas yra ES, kuo narystė joje svarbi ir naudinga Lietuvai, ką reiškia būti ES piliečiu, kokios svarbiausios ES aktualijos.

Susidomėjusių „Atgal į mokyklą“ projektu ir norinčių jame dalyvauti mokyklų prašome užsiregistruoti, užpildant  registracijos formą https://www.cognitoforms.com/URM6/RegistracijaAtgalĮMokyklą iki 2020 m. kovo 3 d. 14 val.

Šiais metais projektas vyks nuo balandžio 20 d. iki birželio 5 d. Pildant registracijos anketą, prašytume nurodyti 3 minėto laikotarpio pasirinktinai Jums tinkamas tikslias datas (išskyrus savaitgalius), iš kurių projekto lektoriai galėtų rinktis, kada atvykti į Jūsų mokyklą.

Jeigu turėtumėte klausimų dėl dalyvavimo projekte, kviečiame kreiptis el. paštu atgalimokyklas@urm.lt

„Atgal į mokyklą“ – visos ES mastu vykdomas projektas, kurį jau 8 metus iš eilės įgyvendina URM ir kitos valstybės institucijos. Jo tikslas – suteikti galimybes mokiniams ir jų mokytojams gauti žinių apie ES ir valstybių narių veikimą joje, skatinti domėjimąsi europinėmis temomis bei formuoti vertybines nuostatas, įgalinančias jaunus žmones būti aktyviais piliečiais, tikinčiais, kad gali daryti pokyčius ES.

Projekte gali dalyvauti visos Lietuvos mokyklos –  ir tos, kuriose dėstoma lietuvių kalba, ir tos, kuriose dėstoma rusų ir lenkų kalbomis!

Nijolė Selvestravičiūtė-Grybovienė
Nacionalinės švietimo agentūros
Ugdymo turinio departamento
Ugdymo turinio rengimo skyriaus metodininkė
El. p. nijole.gryboviene@nsa.smm.lt

Skip to content