I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Marijampolėje įvyko viešoji konsultacija „Kaip padėti vaikui, turinčiam autizmo spektro sutrikimų?“

2020-02-24

Nacionalinė švietimo agentūra, įgyvendindama projektą ,,Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“ (Nr. 09.4.2-ESFA-V-715-02-0001), 2020 m.  vasario 19 d. bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams organizavo viešąją konsultaciją, kurioje buvo aptarti mokytojų darbo su klasės įvairove ypatumai. Konsultacija „Kaip padėti vaikui, turinčiam autizmo spektro sutrikimų?“ vyko Marijampolės „Žiburėlio“ mokykloje-daugiafunkciame centre.

Konsultacijos metu Kauno kolegijos docentė dr. Viktorija Piščalkienė pristatė metodinį leidinį „Kaip padėti vaikui, turinčiam autizmo spektro sutrikimų“ (leidinys parengtas įgyvendinant projektą „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“). Lektorė akcentavo pedagogų ir tėvų bendradarbiavimo svarbą užtikrinant veiksmingą vaikų, turinčių autizmo spektro sutrikimų,  ugdymą ir teigiamus pokyčius.

Patirtimi ir praktiniais pavyzdžiais, dirbant su autizmo spektro sutrikimų turinčiais vaikais, dalijosi Kauno kolegijos lektorės Jolanta Ulozienė bei Evelina Lamsodienė.

Tai buvo paskutinė iš šešių viešųjų konsultacijų, skirtų bendrojo ugdymo mokyklų pedagogams, įgyvendinant projektą bei siekiant aptarti mokytojų darbo su klasės įvairove ypatumus. Iš viso konsultacijose dalyvavo daugiau kaip 200 pedagogų iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų. Konsultacijos vyko Vilniuje (2), Kaune (1), Klaipėdoje (1), Panevėžyje (1) ir Marijampolėje (1).

Kristina Pranienė
Nacionalinės švietimo agentūros
projekto „Bendrojo ugdymo mokytojų bendrųjų
ir dalykinių kompetencijų tobulinimas“
veiklos metodininkė
El. p. kristina.praniene@nsa.smm.lt

Skip to content