I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Susitikimas su ministerijų atstovais

2020-04-28

Balandžio 28 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) ir Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) iniciatyva vyko nuotolinis susitikimas tarp Lietuvos Respublikos ministerijų atstovų, skirtas aptarti Bendrųjų ugdymo programų (BUP) atnaujinimo procesą, skirtingų sričių atstovų įsitraukimą, aspektus, kurie galėtų būti integruoti į atnaujintas programas bei tolimesnį bendradarbiavimą.

ŠMSM Bendrojo ugdymo departamento direktorė J. Navickaitė pradėjo susitikimą pabrėždama, jog tarpinstitucinis bendradarbiavimas yra vienas iš svarbiausių sėkmingų projektų elementų, o „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas” nėra išimtis. ŠMSM vyriausioji specialistė Irena Raudienė pristatė Bendrųjų programų atnaujinimo prioritetus, veiklas, planus ir eigą. Kalbėta, jog atnaujinant turinį būtina atsižvelgti į šiuolaikines tendencijas ir skirtingus kontekstus, todėl tam reikalingi skirtingų diskursų atstovų pasiūlymai bei pastebėjimai.

Diskusijos metu nutarta, kad tokio tipo susitikimai vyks reguliariai, norint reflektuoti atliktus darbus bei pasidalinti gerosiomis patirtimis, taip pat sutarta, jog institucijų atstovai įsitrauks į konkrečių programų rengimą, teikdami, konsultacijas, rekomendacijas ir mokymus programų rengėjams, siekiant paties geriausio rezultato.

Daugiau informacijos apie BUP atnaujinimą galima rasti puslapyje MOKYKLA 2030.LT“.

Ignas Stanislovaitis
NŠA Ryšių su visuomene specialistas
El. paštas: ignas.stanislovaitis@nsa.smm.lt

Skip to content