I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Metų paskaita lituanistams

2020-12-09

Besibaigiant dar vieniems metams, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Nacionalinė švietimo agentūra dėkoja lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams, 2020-aisiais išugdžiusiems Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados prizininkus, Jaunųjų filologų konkurso, Etninės kultūros olimpiados, 49-ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso laimėtojus, rengusiems Lietuvos ir užsienio lituanistinių mokyklų lituanistų konferenciją, kūrusiems ir pasidalijusiems metodine patirtimi nacionaliniu lygmeniu, organizavusiems nacionaliniu ir apskričių mastu mokinių konferencijas ir konkursus, kultūros asmenybėms skirtus renginius, ir kviečia juos į nuotolinį tradicinį metų pabaigos renginį „Metų paskaita lituanistui“, kuris vyks š. m. gruodžio 15 d. 15.00 val.

Metų paskaitą „Literatūra kaip gyvenimo mokytoja: gyvybė ir negalia, vaizduotė ir autentika“ skaitys rašytoja, literatūros kritikė Renata Šerelytė.

Renginio metu bus pristatyta parengta mokymo priemonė, skirta literatūros klasikui Vytautui Mačerniui.

Metų paskaita lituanistui vyks perduodant vaizdą interneto ryšiu į išorę (Zoom platforma).

Maloniai kviečiame dalyvauti ir iš anksto registruotis Nacionalinės švietimo agentūros informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“.

Užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųstas prisijungimo adresas el. paštu, likus dienai iki renginio pradžios.

 

 

Meilė Čeponienė

Nacionalinės švietimo agentūros

Švietimo pagalbos departamento

Mokyklų veiklos plėtros skyriaus metodininkė

Tel. 8 658 18 018

El. p. Meile.Ceponiene@nsa.smm.lt

Skip to content