I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Paskelbti inovatyviausi 2020 m. Lietuvos mokytojai

2020-12-14

Gruodžio 3 d. virtualios apdovanojimų ceremonijos metu paskelbti ir pasveikinti septyni inovatyviausi Lietuvos mokytojai bei metų mokyklų vadovas.

LR Vyriausybės globojami ir jau penktus metus vykstantys Inovatyviausi mokytojų apdovanojimai šį kartą Lietuvos pedagogus pasveikino virtualiai. Ceremonijos metu buvo paskelbti šių metų nugalėtojai, o verslo, švietimo lyderiai bei politikos atstovai dalinosi padėkomis mokytojams už atkaklų darbą auginant šalies ateitį.

„Šiemet sužinojome, kad inovacijos nėra tik noras išbandyti kažką nepatirtą ir nepažinta. Inovacijos yra tai, kas turi būti su mumis kasdien“, – apdovanojimų metu kalbėjo paskirtoji ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė. „Dėkoju už tai, kad nebijote laužyti tai, kas įprasta. Dėkoju už tai, kad nebijote rasti tai, kas nauja ir tokiu būdu padedate mums, mūsų vaikams ir mūsų švietimo sistemai pasinaudoti visu tuo, ką nuostabaus teikia galimybė mokytis“, – papildo I. Šimonytė.

„Man džiugu pasveikinti mokytojus ir pasidžiaugti, kad šiuo metu Lietuvoje yra tiek daug inovatyvių, gabių mokytojų, vedančių mūsų vaikus į ateitį“, – dalinasi UAB „Elinta“ generalinis direktorius ir iniciatyvą organizuojančios asociacijos „Žinių ekonomikos forumas“ Tarybos pirmininkas Vytautas Jokužis.

Šių metų inovatyviausiais mokytojais tapo šie pedagogai:

  • Inovatyviausia biologijos, chemijos mokytoja – Rasa KučinskienėPrienų „Žiburio“ gimnazijos.
  • Inovatyviausia fizikos mokytoja – Rima BaltrušaitienėKauno Kazio Griniaus progimnazijos.
  • Inovatyviausia kalbų mokytoja – Sigita KoroliovėKlaipėdos Litorinos mokyklos.
  • Inovatyviausias matematikos, IT mokytojas – Osvaldas ValiukasPalangos Vlado Jurgučio progimnazijos.
  • Inovatyviausias menų, technologijų mokytojas – Audrius ČesnelisKlaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos.
  • Inovatyviausia pradinio ugdymo mokytoja – Aurelija MacijauskienėKlaipėdos licėjaus.
  • Inovatyviausias socialinių dalykų mokytojas – Antanas JonušasVšĮ Vilniaus Valdorfo mokyklos.

Papildoma nominacija skirta ir inovatyviems mokyklos vadovams. Kalbėdama apie šios kategorijos geriausiųjų trejetuką apdovanojimų partnerės leidyklos „Šviesa“ atstovė, skaitmeninių produktų skyriaus vadovė Gabija Jurevičiūtė, teigia, kad „Šie vadovai telkia ir veda visą mokyklos bendruomenę į priekį, įgyvendina daugybę inovacijų, kurios skatina vaikus kasdien tyrinėti ir atrasti“. Šios nominacijos nugalėtoja – metų mokyklos vadove – tapo Kauno Jono Jablonskio gimnazijos direktorė Danguolė Miškinienė.

Nugalėtojai buvo išrinkti pagal plačiai pedagoginę ar vadovaujančią veiklą aprašančias mokytojų bei mokyklos vadovų anketas ir individualius apdovanojimų komisijos bei atrinktų pedagogų pokalbius. Inovatyviausiems mokytojams skiriami 1000 Eur piniginiai prizai bei kelionė į pasirinktą tarptautinę konferenciją ar galimybė tobulinti pedagogines kompetencijas pagal pasirinktus virtualius kursus.

Inovatyviausių mokytojų apdovanojimai 2020 – jau penktus metus vykstanti iniciatyva, kurios tikslas – skleisti žinią apie puikius Lietuvos mokytojus ir jiems atsidėkoti. Daugiau apie apdovanojimus skaitykite puslapyje www.mokytojuapdovanojimai.lt.

Transliacijos vaizdo įrašas šiuo metu yra patalpintas:
Skip to content