I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


„Vaikų linijos“ organizuojamoje konferencijoje – Lietuvos ir Šiaurės šalių patirtis, stabdant patyčias

2021-03-19

Š. m. kovo 26 d. (penktadienį) 10 val. „Vaikų linija“ organizuoja nuotolinę konferenciją „Patyčios tarp mokinių – ką darome? Lietuvos ir Šiaurės šalių patirtis“. Ši konferencija skirta ugdymo įstaigų darbuotojams ir visiems, kuriems aktuali patyčių prevencijos tema.

Konferencijoje pranešimais dalinsis Lietuvos, Švedijos ir Norvegijos su patyčių prevencija dirbančių ir prevencines programas įgyvendinančių organizacijų bei mokyklų atstovai. Daugiau informacijos apie konferenciją rasite čia.

Konferencijos dalyviai turės galimybę išgirsti, kaip Norvegijoje kuriama saugi aplinka vaikams, sėkmingai bendradarbiaujant valstybinėms institucijoms ir nevyriausybinėms organizacijoms. Patyčių prevencijos specialistai iš Švedijos dalinsis savo sukaupta patirtimi, kaip įtraukiant visą bendruomenę, pavyksta užtikrinti efektyvų patyčių problemos sprendimą. Konferencijoje bus galima sužinoti, kaip sekasi Lietuvoje diegti švedų patyčių prevencijos programą ir įvertinti pirmuosius rezultatus. Apie patyčių prevencijos programų įgyvendinimą savo mokykloje ir kylančius iššūkius su konferencijos dalyviais pasidalins Lietuvos ir Švedijos mokyklų atstovai.

Lietuvos ir Šiaurės šalių atstovai panelinėje diskusijoje pasidalins savo įžvalgomis ir patirtimis, vykdant patyčių prevenciją pandemijos metu. Bus ieškoma atsakymų, kaip pastebėti ir stabdyti patyčias virtualioje erdvėje, kur jų padaugėja, mokiniams mokantis nuotoliniu būdu.

Visi, norintys dalyvauti šioje konferencijoje, kviečiami iki kovo 24 d. registruotis čia. Konferencija yra nemokama.

Konferencija rengiama Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje ir Europos Sąjungos Europos infrastruktūros tinklų priemonės lėšomis.

Skip to content