I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Metodinė – praktinė konferencija muzikos pedagogams

2021-09-02

Rugsėjo 22 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Karjeros ir kompetencijų centras organizuoja metodinę – praktinę muzikos pedagogų konferenciją „Muzikinis ugdymas. Idėjos ir patirtys“. Jos tikslas – suburti muzikos pedagogus ir sudaryti jiems sąlygas pagilinti ne tik profesines, bet ir pedagogines žinias, atkreipti dėmesį į muzikinio ugdymo problemas.

Sparti socialinio bei kultūrinio gyvenimo kaita bei globalizacija kelia naujus iššūkius Lietuvos muzikiniam švietimui. Kinta mokymosi kultūra, mokymasis visą gyvenimą tampa pagrindine atsinaujinančio švietimo paradigma. Dauguma mokslininkų pripažįsta, kad labai svarbu rengti mokytoją, gebantį reflektuoti savo praktinę veiklą ir jos rezultatus. Ne išimtis ir muzikos pedagogai. Karantinas, socialinių kontaktų ribojimai ir kiti COVID-19 pandemijos keliami iššūkiai palietė profesinę ir asmeninę veiklas. Kritinėse situacijose svarbiausia tapo gebėjimas adaptuotis kintančioje aplinkoje, kurioje esminis faktorius asmens kompetencija ir motyvacijos potencialas.

Konferencijoje dalyviai susipažins su naujausiais ugdymo planais, kūrybiškais ir inovatyviais muzikinio ugdymo metodais. Taip pat bus kviečiama aptarti aktualias muzikinio ugdymo problemas, skatinti muzikos pedagogų bendradarbiavimą per pozityvią gerosios patirties sklaidą bei profesinės patirties refleksiją, keliant bendrąsias ir profesines kompetencijas.

Konferencijos pranešėjai – žinomi muzikos pasaulio žmonės. Pranešimus skaitys prof. dr. Rūta Girdzijauskienė, prof. dr. Rytis Ambrazevičius, prof. doc. Rolandas Aidukas, dr. Asta Kriščiūnaitė-Volbikienė, Kėdainių muzikos mokyklos direktorė Rūta Kutraitė, mokytoja – metodininkė Violeta Česaitienė, vyr. mokytojas Veslav Sobieski. Konferencijoje dalyvaus Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vyr. specialistė Laima Rutkauskienė. Konferenciją moderuos doc. dr. Giedrė Gabnytė-Bizevičienė.

Konferencija vyks LMTA Centrinių rūmų Didžiojoje salėje, nuotolinių konferencijų platformoje „Zoom“.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas, bet būtina išankstinė registracijahttps://kkc.lmta.lt/konferencija-muzikinis-ugdymas-idejos-ir-patirtys/ 

Norintiems gauti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus (veiklos vertinimo ir akreditavimo pažyma Nr. KT3-2.) taikomas 5 Eur mokestis.

Svarbu: neturintys galimybės dalyvauti konferencijoje, galės ją stebėti nuotoliniu būdu.

Konferencija vyks laikantis galiojančių LR Vyriausybės reikalavimų renginių organizavimui uždarose patalpose.

Daugiau informacijos:

El. p.: ieva.skaistyte@lmta.ltkkcrenginiai@lmta.lt
Tel. +370 (5) 261 1142 Mob. tel. +370 686 72012

Skip to content