I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Tęsiami mokymai „Medijos ir nacionalinis saugumas: iššūkiai ir galimybės“

Mokymai organizuojami įgyvendinant Europos infrastruktūros tinklų priemonės ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos lėšomis finansuojamo telekomunikacijų sektoriaus Saugesnio interneto projektą „Saugesnis internetas: draugiskasinternetas.lt IV“.

Spalis – Europos kibernetinio saugumo mėnuo. Palaikydami šią iniciatyvą mokymuose didelį dėmesį skirsime kibernetiniam saugumui.

Mokymuose kviesime išklausyti lektorių pristatymus, dalytis patirtimi ir diskutuoti temomis:

  • Lietuvos kelias kibernetinio saugumo link, paskutinių 5-erių metų apžvalga ir įžvalgos (pasaulyje ir Lietuvoje vykstantys incidentai ir žala visuomenei, kibernetinių ir informacinių grėsmių sinergija, kaip kiekvienas galime prisidėti prie kibernetinės brandos augimo, ateities iššūkiai ir galimybės);
  • kibernetinio saugumo produktų sertifikavimo atsakingas atskleidimas – „gerųjų“ programišių paskirtis ir veikimo principai;
  • tikslingai skleidžiamos melagienos, kaip vartotojai ir dirbtinis intelektas prisideda prie melagingų naujienų sklaidos, kokios galimybės sustabdyti melagienų botus;
  • pilietinio pasipriešinimo samprata ir galimybės;
  • metodinė pagalba mokytojui, dirbančiam nacionalinio saugumo ir medijų raštingumo ugdymo srityje;
  • mokinių skatinimo galimybės daugiau sužinoti apie medijas per pratybas ir žaidimus, naudojant interaktyvias platformas.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu vaizdo transliacijoms skirtoje platformoje nuo 13 iki 17.15 val. Visa mokymų trukmė – 18 akad. val., iš jų 7 akad. val. skirtos savarankiškam darbui.

Numatomos mokymų datos:

Konkreti mokymų programa ir prisijungimo nuoroda bus išsiųsta el. paštu užsiregistravusiems į mokymus dalyviams likus dienai iki renginio pradžios.

 

Daugiau informacijos: tel. 8 658 18 319; el. p. Giedre.Ciapiene@nsa.smm.lt

Skip to content