I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Švietimo portale Emokykla.lt papildyti mokymosi šaltiniai mokinių iš Ukrainos ugdymui

Informacija apie išteklius, kuriais mokytojai gali pasinaudoti organizuodami ugdymo procesą iš Ukrainos atvykstantiems mokiniams, pateikiama Švietimo portalo pagrindinėje naujienoje. Šiuo metu informacija papildyta naujais įrašais:

  • Ukrainos leidykla „Ranok“ suteikia galimybę mokytojams ir mokiniams nemokamai atsisiųsti elektroninius vadovėlius ukrainiečių kalba.
  • Švedijos leidykla „Natur och Kultur“, bendradarbiaudama su Ukrainos vadovėlių leidykla „Ranok“ ir jai leidus, surinko svarbiausios mokomosios medžiagos mokiniams rinkinį (PDF formatu).
  • Praktinės rekomendacijos ugdymo įstaigų pedagogams dėl nuotolinio mokymo organizavimo karinėmis sąlygomis specialiųjų poreikių turintiems vaikams ukrainiečių kalba.
  • UNICEF parengti patarimai, kaip kalbėti su vaikais apie konfliktą ir karą.
  • Švietimo lygybės instituto, įsikūrusio Norvegijoje, Osle, parengti nemokami lietuvių ir kitų kalbų kursai ukrainiečiams.
  • Praktinės rekomendacijos pedagogams, organizuojantiems ugdymą ir mokantiems lietuvių kalbos pačius mažiausius (2-3 metų, ir 3-5 metų) vaikus. Metodinė medžiaga parengta pagal Lituanistinio švietimo integruotą programą. Pedagogai, dirbantys su pradedančiais mokytis lietuvių kalbos, čia ras temų, kuriose integruojama lietuvių kalba, kultūra, istorija. Veiklos orientuotas į vaiko žodyno formavimą, plėtojimą ir vartojimą, tartį ir artikuliaciją, trumpo skaitomo teksto supratimą ir kūrybinių užduočių atlikimą / lavinamuosius žaidimus, vaikų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą.

Švietimo portale pagrindinės naujienos informacija mokytojams ir mokiniams iš Ukrainos bus papildoma ir atnaujinama.

Skip to content