I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Kviečiame registruotis į viešąją nuotolinę konsultaciją

2022-04-13

2022 m. balandžio 26 d. (antradienį) 14 val. vyks viešoji nuotolinė konsultacija „Pavaduotojų, vadovų lyderystė: naujausi Lietuvos tyrėjų duomenys ir rekomendacijos dėl mokymuisi palankios aplinkos kūrimo. Ugdymo proceso stebėsena ir grįžtamasis ryšys“.

Šios konsultacijos tikslas – supažindinti su 2021 m. Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkų atlikto tyrimo „Mokymuisi palankios aplinkos kūrimas: mokyklos bendruomenę įgalinančių veiksnių paieška“ rezultatais, dalytis įžvalgomis, kaip pasinaudoti tyrimo duomenimis ir rekomendacijomis praktikoje. Numatoma, jog gegužės 24 d. ir birželio 14 d. viešosios konsultacijos taip pat bus skiriamos šiam tyrimui.

PROGRAMA
(Numatoma trukmė – apie 90 min.)

14.05–14.25 val. Tyrimo rezultatus, susijusius su ugdymo proceso stebėsena ir grįžtamuoju ryšiu, pristatys Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Edukologijos tyrimų instituto vyresnioji mokslininkė dr. Rasa Nedzinskaitė-Mačiūnienė.

14.25–15.15 val. Patirtimis ir įžvalgomis dalysis: Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos direktorė Danutė Janukienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Jonaitienė, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos direktorė Jolita Marcinkevičienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laura Kvecė.

Registracija į renginį būtina.

Registracijos nuorodą rasite čia.

Konsultacija vyks nuotoliniu būdu „Microsoft Teams“ aplinkoje. Nuoroda bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams dieną prieš renginį.

Maloniai kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Skip to content