I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Kviečiame į Edukacinio technologijų centro (EdTech) atidarymą  

2022-05-02

Nacionalinėje švietimo agentūroje atidaromas Edukacinių technologijų centras, kuris įgyvendins projekto „Skaitmeninės švietimo transformacijos („EdTech“)“ veiklas. Gegužės 4 d. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Nacionaline švietimo agentūra kviečia stebėti  Edukacinio technologijų centro atidarymą iš virtualios realybės. 

„Skaitmeninės švietimo transformacijos („EdTech“)“ projektas yra vienas iš Vyriausybės prioritetinių švietimo darbų, skirtas skaitmeninei plėtrai visose švietimo pakopose. Jo tikslas – skatinti švietimo inovacijų, grįstų skaitmeninėmis technologijomis, diegimą švietimo sektoriuje, sudarant sąlygas inovacijų kūrimui ir bandymui ugdymo įstaigose.   

Edukacinių technologijų centras bus atsakingas už „EdTech“ platformos kūrimą ir veikimą, skaitmeninių kompetencijų tobulinimo programą mokytojams ir dėstytojams, skaitmeninių mokymo(si) išteklių bazės kūrimą, bei kitų projekte numatytų veiklų sklandų įgyvendinimą.  

Edukacinių technologijų centro atidarymo renginio metu bus pristatyta šio centro veikla. Apie pokyčius, kuriuos į švietimą atneš naujai kuriamos ir diegiamos edukacinės technologijos, apie galimybes, kurias jos gali suteikti kiekvienam mokiniui ir mokytojui diskusijoje aptars įvairių sričių ekspertai: švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė, inovacijų, technologijų, startuolių mentorius ir investuotojas Vladas Lašas, vizionierė  Agnė Paliokaitė, startuolio „Trys kubai“ įkūrėjas Darius Kniūkšta, Kauno jėzuitų gimnazijos mokytoja Rigonda Skorulskienė, mokinys Simonas Vakaris Savickas. Diskusiją moderuos „EdTech Lithuania“ atstovas Šarūnas Dignaitis. 

Visas atidarymas vyks virtualioje realybėje, o jį stebėti bus galima tiesioginės transliacijos metu socialinio tinklo „YouTube“ Nacionalinės švietimo agentūros paskyroje https://bit.ly/NSAyoutube gegužės 4 d., 11 val. 

Kviečiame prisijungti ir stebėti! 

Skip to content