I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Kviečiame registruotis į viešąją nuotolinę konsultaciją

2022-05-11

2022 m. gegužės 24 d. (antradienį) 14 val. vyks viešoji nuotolinė konsultacija „Pavaduotojų, vadovų lyderystė: naujausi Lietuvos tyrėjų duomenys ir rekomendacijos dėl mokymuisi palankios aplinkos kūrimo. Mokinio galių stiprinimas“.

Tai antroji viešoji konsultacija, skirta supažindinti su 2021 m. Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkų atlikto tyrimo „Mokymuisi palankios aplinkos kūrimas: mokyklos bendruomenę įgalinančių veiksnių paieška“ rezultatais, dalytis įžvalgomis, kaip naudoti (taikyti) tyrimo duomenis ir rekomendacijas praktikoje. Renginio metu bus kalbama apie mokinio galių stiprinimą.

 

PROGRAMA

14.05–14.35 val. Tyrimo rezultatus, susijusius su ugdymo proceso stebėsena ir grįžtamuoju ryšiu, pristatys Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Edukologijos tyrimų instituto vyresnioji mokslo darbuotoja doc. dr. Eglė Kemerytė-Ivanauskienė.

14.35–15.15 val. Patirtimis ir įžvalgomis dalysis: Joniškio rajono Gataučių Marcės Katiliūtės pagrindinės mokyklos direktorius Linas Česnulis, Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijos pavaduotoja ugdymui Dalia Šniukaitė, Joniškio rajono Skaistgirio gimnazijos direktorė Edita Aukselienė ir pavaduotoja ugdymui Sigita Pocienė.

 

Registracija į renginį būtina.

Registracijos nuorodą rasite čia.

Konsultacija vyks nuotoliniu būdu „Microsoft Teams“ bendradarbiavimo ir komunikavimo aplinkoje. Nuoroda bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams dieną prieš renginį.

Maloniai kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Skip to content