I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Loretos Tamulaitienės knygos „Paraščių vaikai“ pristatymas

2022-06-10

Birželio 21 d., 17.00 val., Kauno technologijos universiteto (KTU) Edukacinės kompetencijos centras ir Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla organizuoja Loretos Tamulaitienės, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazijos direktorės, neseniai išleistos knygos „Paraščių vaikai“ pristatymą. Susitikimas su knygos autore vyks KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto Auloje (A. Mickevičiaus g. 37, Kaunas). Loretą Tamulaitienę kalbins dr. Aldona Augustinienė, KTU docentė ir edukologijos tyrėja, ir dr. Žydronė Kolevinskienė, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto literatūrologė ir VDU docentė.

Autentiškas knygos pasakojimas atspindi Lietuvoje tris dešimtmečius veikusios jaunimo mokyklos mokinių ir mokytojų patirtis. „Paraščių vaikai“ – tai duoklė vaikams, mažiesiems kovotojams su gyvenimo realybe.

Kviečiame, negalinčius atvykti į susitikimą su knygos autore, užpildyti registracijos formą (https://forms.gle/LdjNdZVvACzQexBC7) ir renginį stebėti nuotoliniu būdu. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta dieną prieš renginį.

Skip to content