I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Dėl trikdžių informacinių technologijų valstybinio brandos egzamino laikas pratęstas 

2022-06-13

Šiandien informacinių technologijų valstybinį brandos egzaminą laikiusiems kandidatams ne iš karto pavyko prisijungti prie elektroninės egzamino užduoties atlikimo sistemos, todėl egzamino laikas kandidatams individualiai buvo pratęstas preliminariai  iki pusvalandžio.

Iki 9.30 val. prie elektroninės egzamino užduoties atlikimo sistemos buvo prisijungę daugiau nei 2140 kandidatų. Iš viso egzaminą užsiregistravo laikyti per 2600 abiturientų.

Tam atvejui, jei dėl trikdžių laikantiems informacinių technologijų egzaminą nepavyktų prisijungti prie elektroninės egzamino užduoties atlikimo sistemos, iš anksto yra numatyta galimybė užduotis atlikti neprisijungus prie šios sistemos. Tokiu atveju į kiekvieno kandidato kompiuterį iš atmintuko įkeliama egzamino užduotis, kurią galima atlikti nenaudojant interneto ryšio, o egzaminas pratęsiamas tiek laiko, kiek jo buvo sugaišta įkeliant užduotis į kompiuterius.

Šiuo metu aiškinamasi, kodėl kandidatai negalėjo prisijungti prie elektroninės egzamino užduoties atlikimo sistemos. Kiek tiksliai kandidatų egzaminą laikė atlikdami užduotis neprisijungę prie sistemos, bus žinoma gavus egzamino vykdymo protokolus iš kiekvieno egzaminų centro.

 

Daugiau informacijos:

NŠA Komunikacijos ir kontaktų skyrius, tel. 8 658 18061, el. p. ziniasklaidai@nsa.smm.lt.

Skip to content