I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Skelbiama atranka į „EdTech“ stažuotę Izraelyje 

2022-09-16

Nacionalinė švietimo agentūra kartu su „EdTech“ centru kviečia pedagogus ir aukštųjų mokyklų dėstytojus dalyvauti atrankoje į stažuotę Izraelyje, š. m. spalio 23–27 dienomis.  

Stažuotės tikslas – dalyvaujant tarptautiniame renginyje „EdTech week“ susipažinti ir išbandyti švietimo inovacijas, sužinoti, kaip jos gali padėti efektyviau mokyti(s), sužinoti apie verslo siūlomus sprendimus, bendradarbiauti su kitų valstybių centrais, platformomis, inovatyvias skaitmenines mokymo priemones taikančiomis mokyklomis, o įgyta patirtimi pasidalyti Lietuvoje.

Dalyviams projekto lėšomis bus apmokamas visas maitinimas, vietinio transporto išlaidos stažuotės metu, skrydžio bilietai ir apgyvendinimas Izraelyje.

Su stažuotės atrankos kriterijais galite susipažinti čia.

Paraiškų teikimas

Kiekvienas kandidatas turi užpildyti paraišką iki rugsėjo 21 d. 12.00 val.

Atrankos vykdymas

Atranką į stažuotę Izraelyje vykdo Nacionalinė švietimo agentūra  – Edukacinių technologijų centras. Atrinktus dalyvius informuosime iki rugsėjo 23 d. 12.00 val.

Daugiau informacijos el. paštu: rita.baskiene@nsa.smm.lt.

 

„EdTech“ centras ateityje organizuos dar 8 stažuotes į įvairias užsienio šalis. Siekis – iš arti susipažinti su sėkmingiausiais „EdTech“ pavyzdžiais bei inovatyviomis mokyklomis Europos ir pasaulio valstybėse, pasisemti įkvėpimo savo pamokoms, paskaitoms ir užmegzti naujas tarptautines, profesines draugystes.

Projektas „Skaitmeninė švietimo transformacija“ įgyvendinamas pagal ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planą „Naujos kartos Lietuva“, finansuojamą Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės „NextGenerationEU“ lėšomis.

Skip to content