I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Kviečiame registruotis į viešąją nuotolinę konsultaciją

2022-11-08

2022 m. lapkričio 22 d. (antradienį) 14 val. vyks viešoji nuotolinė konsultacija „Pavaduotojų, vadovų lyderystė: naujausi Lietuvos tyrėjų duomenys ir rekomendacijos dėl dirbtinio intelekto ir mokymosi analitikos plėtros mokyklose“.

Ši viešoji konsultacija yra skirta supažindinti su 2021 m. Klaipėdos universiteto mokslininkų atlikto tyrimo „Dirbtinis intelektas mokyklose: mokymosi analitikos plėtojimo scenarijai modernizuojant bendrąjį ugdymą Lietuvoje“ rezultatais.

Per renginį bus kalbama apie:

– dirbtinio intelekto ir mokymosi analitikos integravimą į skaitmenines mokymo(si) priemones: esamos situacijos analizė;

– skaitmenines platformas, pagrįstas dirbtiniu intelektu ir integruojančias mokymosi analitiką, – „LearnLab“ ir „Eduten Playground“. Kuo jos ypatingos?;

– pedagogų skaitmeninės kompetencijos ugdymą.

PROGRAMA

14.05–14.35 val. Tyrimo rezultatus pristatys Klaipėdos universiteto vyresnioji mokslo darbuotoja dr. Julija Melnikova, Klaipėdos universiteto vyriausioji mokslo darbuotoja profesorė Rūta Girdzijauskienė ir Klaipėdos universiteto vyresnioji mokslo darbuotoja, „Mokyklų tobulinimo centro“ steigėja dr. Eglė Pranckūnienė.

14.35–15.15 val. Apie tyrėjų rekomendacijų taikymą praktikoje patirtimi ir įžvalgomis dalysis Klaipėdos Gedminų progimnazijos direktorius Aurelijus Liaudanskas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Jankauskienė, Klaipėdos Vydūno gimnazijos direktorius dr. Arvydas Girdzijauskas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Indrė Micienė, Vilniaus „Sietuvos“ progimnazijos direktorė Daina Valackienė ir direktorės pavaduotoja Vaida Babravičienė.

Registracija į renginį būtina.

Registracijos nuorodą rasite čia.

Renginį organizuoja Nacionalinės švietimo agentūros Švietimo pagalbos departamento Mokyklų veiklos plėtros skyrius. Konsultacija vyks nuotoliniu būdu „Microsoft Teams“ bendradarbiavimo ir komunikavimo aplinkoje. Nuoroda bus išsiųsta užsiregistravusiems dalyviams dieną prieš renginį.

Maloniai kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Skip to content