I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Kviečiame registruotis į nuotolinius renginius

2022-12-07

Projektas „Bendrojo ugdymo turinio ir organizavimo modelių sukūrimas ir išbandymas bendrajame ugdyme“ organizuoja 2 nuotolinius renginius. Renginių pradžia – 9 val. 2023 m. sausio 3 d. vyks nuotolinius renginys „Nuo tiriamojo iki brandos darbo – inovatyvios ir integralios tiriamosios veiklos organizavimas atnaujinamų gamtamokslinio ugdymo bendrųjų programų kontekste“, lektorė  Rigonda Skorulskienė. Tiek mokytojams, tiek administracijos atstovams aktuali tema, kurios metu lektorė, ne tik supažindins su priemonėmis, metodais, bet ir aptars, kaip visa tai organizuoti mokyklos veikloje ir pritaikyti atnaujintoms bendrosioms programoms. Galima bus užduoti klausimus. Jeigu jau turite aktualių klausimų, juos galite užduoti iš anksto, registracijos formoje.

2023 m. sausio 4 d. vyks nuotolinius renginys „Pokyčių valdymas įtraukiojo ugdymo kontekste“, lektorė vaiko raidos specialistė, logoterapeutė, logopedė, specialioji pedagogė Lina Liutvinienė. Ši tema neatsiejama nuo šiuolaikinės mokyklos. Tiek mokytojams, tiek administracijos atstovams įtraukusis ugdymas šiandien kelia daug klausimų, daug nežinomybės ir nerimo dėl laukiančių iššūkių, o taip pat ir žinių bei praktikos trūkumo. Renginio lektorė pasidalins žiniomis apie įtraukųjį  ugdymą, patirtimi, kas padės lengviau pasiruošti svarbiausių ugdymo principų įgyvendinimui. Galima bus užduoti klausimus.  Jeigu jau turite aktualių klausimų, juos galite užduoti iš anksto, registracijos formoje.

Renginiai skirti gamtos mokslų mokytojams ir administracijos atstovams, bet gali registruotis ir kiti besidomintys šiomis temomis Jūsų mokyklos mokytojai ir vadovai.

Prašome mokyklų vadovų sudaryti sąlygas mokytojams dalyvauti renginiuose.

Prašome pasidalyti registracijos nuoroda su savo mokyklos mokytojais, kuriems aktualios šių renginių temos.

Prašome užsiregistruoti https://forms.office.com/e/EmkWNXA7uk iki gruodžio 16 d. 12 val.

Vietų skaičius ribotas.

Skip to content