I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Konferencija „Pradinis ugdymas XXI amžiuje: nuo teorinių prielaidų link gerosios patirties“ 

2023-02-13

Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos mokslininkai organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją, kurios metu diskutuosime apie tyrimais grindžiamo pradinio ugdymo turinį įvairių dalykų kontekste. Ugdymas, skatinantis aktyvų mokinio tyrinėjimą, kai ugdymo turinys aktualizuojamas ir atrandamas paties besimokančiojo yra vienas iš atnaujinto ugdymo turinio prioritetų. Be to, daug dėmesio skiriama kompetencijomis grįstam mokymuisi pradinėse klasėse.

Kviečiame konferencijoje dalyvauti pradinių klasių mokytojus ir kitus specialistus, kurie dirba pradinio ugdymo srityje, kadangi konferencijoje bus pristatyti ne tik naujausi VDU mokslininkų komandų atlikti moksliniai tyrimai pradinio ugdymo turinio, didaktikos, mokinių pasiekimų ir pažangos vertinimo ir stebėsenos srityse, bet ir skirtingose erdvėse bus galima išmėginti inovatyvias ugdymo prieigas.

Taip pat bus galimybė susipažinti su pradinio ugdymo mokymo metodologijomis: darbo būdais su itin gabiais mokiniais; vaikų, turinčių negalią, socialinių-emocinių kompetencijų ugdymo prieigomis, integruotomis veiklų su Ozobot robotais organizavimu; IT skaitmeninių įrankių, padedančių stebėti individualią pažangą panaudojimu ugdymo procese ir kitais aspektais.

2023 m. vasario 23 d., ketvirtadienį, 9.30 val. konferencija vyks VDU Švietimo akademijoje (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius).
2023 m. kovo 16 d., ketvirtadienį, 9.30val. konferencija vyks VDU Švietimo akademijoje (K. Donelaičio g. 52, Kaunas).

Konferencijos programa: https://bit.ly/3WDWb43

Registracija: https://bit.ly/3Y82DS3

Skip to content