I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Šv. Velykų atostogų metu mokytojai ir kiti pedagoginiai darbuotojai kviečiami dalyvauti nuotoliniuose mokymuose nacionalinio saugumo ir krašto gynybos temomis

2023-03-23

Susiklosčius sudėtingai geopolitinei situacijai vis svarbesnis tampa mokytojo vaidmuo padedant visuomenei pasirengti tinkamai Lietuvos gynybai. Todėl  mokytojai ir kiti pedagoginiai darbuotojai kviečiami dalyvauti nuotoliniuose mokymuose, kurie skirti pristatyti atnaujintą nacionalinio saugumo ir krašto gynybos bendrąją programą ir pasirengti integruoti šią programą savo dalyke arba dėstyti kursą 11-12 klasėse, tokiu būdu stiprinant moksleivių pasirengimą ginti savo valstybę. Nuotoliniuose mokymuose bus išsamiai pristatomos svarbiausios pasirenkamosios programos temos, sukurta erdvė diskusijoms bei sudaryta galimybė susipažinti su praktine kolegų patirtimi. Savo žiniomis su mokytojais dalinsis gynybos ekspertai, politologai, istorikai bei mokytojai praktikai.

Mokymų pradžia balandžio 11-12-13 dienomis (16 ak. val.). nuo 12.00 val. Nuotolinių mokymų dalyviai, vėliau bus kviečiami į praktinius mokymus vasaros kursuose.

Registruotis į nuotolinį renginį kviečiame čia: https://forms.office.com/e/H8M4Eqnwfy iki balandžio 6 d.

Tik užsiregistravusiems dalyviams  bus atsiųsta renginio prisijungimo nuoroda ir preliminari darbotvarkė.

Daugiau informacijos: el. p. jelena.zilinska@nsa.smm.lt, tel. 8 658 15 394.

Skip to content