I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Vyks viešoji konsultacija dėl informacinės-socialinės kampanijos viešojo pirkimo  

2023-06-13

Birželio 20 d., 10 val., Nacionalinė švietimo agentūra organizuoja nuotolinę viešąją konsultaciją, skirtą aptarti informacinės-socialinės komunikacijos kampanijos viešąjį pirkimą ir jam rengiamą techninę užduotį (specifikaciją). 

Konsultacijos tikslas – informuoti komunikacijos paslaugų organizatorius apie planuojamą komunikacijos kampanijos viešąjį pirkimą ir išgirsti jų pasiūlymus kryptingesniam pirkimui vykdyti. 

 Informacinė-socialinė komunikacijos kampanija bus vykdoma įgyvendinant Europos Sąjungos fondų investicijų programos projektą „Ikimokyklinio ugdymo turinio kaita“. 2022–2026 m. vykdomo projekto tikslas – užtikrinti ikimokyklinio ugdymo kokybę. Viena iš projekto veiklų yra informacinė-socialinė komunikacijos kampanija, kuria siekiama, kad kuo anksčiau ir kuo daugiau tėvų (globėjų) savo vaikus vestų į ikimokyklinio ugdymo įstaigas. 

Viešosios konsultacijos metu bus trumpai pristatyti tiek projekto, tiek komunikacijos kampanijos tikslai ir uždaviniai, detalizuotos kampanijos tikslinės grupės ir siekiami rezultatai, pristatyta ir aptarta techninė užduotis. 

Numatoma renginio trukmė – iki valandos. 

Registruotis į konsultaciją kviečiame el. paštu simona.plienaityte.mikaliuniene@nsa.smm.lt

 

Daugiau informacijos: Simona Plienaitytė-Mikaliūnienė, tel. 8686 37553, el. p. simona.plienaityte.mikaliuniene@nsa.smm.lt.

Skip to content