I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Per 1000 abiturientų brandos egzaminus laikys pakartotinėje egzaminų sesijoje

2023-06-28

Šiandien prasideda pakartotinė brandos egzaminų sesija. Nacionalinės švietimo agentūros duomenimis, dalyvauti pakartotinėje brandos egzaminų sesijoje užsiregistravo 1041 kandidatas, 473 iš jų – eksternai.

Pakartotinės brandos egzaminų sesijos tvarkaraštyje – 16 valstybinių ir mokyklinių brandos egzaminų. Pirmasis – valstybinis lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas. Sesiją užbaigs taip pat lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas – tik mokyklinis. Pastarąjį galės laikyti ir tie kandidatai, kurie neišlaikė šio valstybinio ar mokyklinio egzamino pagrindinėje sesijoje.

Brandos egzaminus pakartotinėje sesijoje gali laikyti tie mokiniai, kuriems pagrindinės sesijos dalykų brandos egzaminai buvo atidėti neatvykus dėl pateisinamos priežasties. Neatvykusieji į egzaminą tą pačią arba kitą dieną turėjo pateikti neatvykimo priežastį nurodančius dokumentus ir parašyti prašymą atidėti pasirinktą egzaminą pakartotinei sesijai. Ar kandidato nurodyta priežastis tikrai pateisinama ir ar reikėjo atidėti egzaminus, sprendė mokyklų vadovai.

Praėjusiais metais brandos egzaminus pakartotinėje sesijoje laikyti užsiregistravo 1073 kandidatai. Daugiausia jų – beveik trečdalis – laikė matematikos valstybinį brandos egzaminą.

Pakartotinės brandos egzaminų sesijos rezultatai bus paskelbti po liepos 17 d.

Skip to content