I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Pirmieji egzaminų rezultatai – ateinantį antradienį

2023-07-07

Nacionalinė švietimo agentūra informuoja, kad pirmieji valstybinių brandos egzaminų rezultatai bus paskelbti liepos 11 d. nuo 14 val. Abiturientai savo rezultatus sužinos prisijungę prie egzaminų rezultatų skelbimo sistemos. 

Numatyta paskelbti lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, biologijos, geografijos, prancūzų ir vokiečių kalbų egzaminų rezultatus.

Visų  kitų egzaminų rezultatai bus paskelbti iki liepos 13 d., o pakartotinės brandos egzaminų sesijos – iki liepos 17 d.

Brandos egzaminų kandidatų darbų demonstravimo ir rezultatų skelbimo sistemos adresas – https://rezultatai.nsa.smm.lt.

Prie egzaminų rezultatų skelbimo sistemos abiturientai galės jungtis su mokykloje gautu kandidato kodu ir vienkartiniu slaptažodžiu. Jungiantis pirmą kartą, privaloma pasikeisti slaptažodį. Jo nepasikeitus, kitą kartą prisijungti nebebus galima.

Išplėtus egzaminų rezultatų skelbimo sistemos prieigos funkcionalumą, numatyta galimybė kandidatams prie jos prisijungti ir per administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalą „Elektroniniai valdžios vartai“ (https://www.epaslaugos.lt).

Ką daryti, jei nepavyksta prisijungti egzaminų rezultatų skelbimo sistemos? 

  • Jei matote pranešimą, kad sistema užsiblokavo, reikia bandyti jungtis dar kartą, bet ne anksčiau kaip po 10 minučių.
  • Jei nepavyksta prisijungti nei vienu iš galimų būdų (per „Elektroninius valdžios vartus“  arba su prisijungimo vardu bei slaptažodžiu) pabandžius kelis kartus, kreiptis el. paštu rezultatai@nsa.smm.lt ir pateikti savo vardą, pavardę bei prisijungimo vardą. Slaptažodis bus atkurtas į pradinį arba tai galite padaryti patys, paspaudę mygtuką „Pamiršau slaptažodį“, atsidariusiame lange įveskite prisijungimo vardą, kurį gavote mokykloje ir spauskite mygtuką „Atstatyti“. Po šio veiksmo Jūsų slaptažodis bus atstatytas į pradinį (keturi paskutinieji asmens kodo skaitmenys).
  • Jei pamiršote ar pametėte savo pradinius prisijungimo duomenis, kreipkitės į savo mokyklą, kur ši informacija bus suteikta.
  • Jei pamiršote slaptažodį, kurį pakeitėte jungiantis pirmą kartą, pasinaudokite funkcija „Pamiršote slaptažodį?“. Įvedus el. pašto adresą, kurį nurodėte savo paskyroje, bus išsiųsta nuoroda, kuri leis atstatyti slaptažodį.
Skip to content