I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Kaip abiturientai galės pasitikrinti egzaminų rezultatus?

2023-07-11

Brandos egzaminus pagrindinėje ir pakartotinėje egzaminų sesijoje laikę abiturientai rezultatus sužinos prisijungę prie egzaminų rezultatų skelbimo sistemos.

Brandos egzaminų kandidatų darbų demonstravimo ir rezultatų skelbimo sistemos adresas – https://rezultatai.nsa.smm.lt.

Taip pat numatyta galimybė kandidatams prie jos prisijungti ir per administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalą „Elektroniniai valdžios vartai“ (https://www.epaslaugos.lt).

Prie egzaminų rezultatų skelbimo sistemos abiturientai galės jungtis su mokykloje gautu kandidato kodu ir vienkartiniu slaptažodžiu. Jungiantis pirmą kartą, privaloma pasikeisti slaptažodį. Jo nepasikeitus, kitą kartą prisijungti nebebus galima.

Ką daryti, jei nepavyksta prisijungti prie egzaminų rezultatų skelbimo sistemos? 

  • Jei matote pranešimą, kad sistema užsiblokavo, reikia bandyti jungtis dar kartą, bet ne anksčiau kaip po 10 minučių.
  • Jei nepavyksta prisijungti nei vienu iš galimų būdų (per „Elektroninius valdžios vartus“  arba su prisijungimo vardu bei slaptažodžiu) pabandžius kelis kartus, kreiptis el. paštu rezultatai@nsa.smm.lt ir pateikti savo vardą, pavardę bei prisijungimo vardą. Slaptažodis bus atkurtas į pradinį arba tai galite padaryti patys, paspaudę mygtuką „Pamiršau slaptažodį“, atsidariusiame lange įveskite prisijungimo vardą, kurį gavote mokykloje ir spauskite mygtuką „Atstatyti“. Po šio veiksmo Jūsų slaptažodis bus atstatytas į pradinį (keturi paskutinieji asmens kodo skaitmenys).
  • Jei pamiršote ar pametėte savo pradinius prisijungimo duomenis, kreipkitės į savo mokyklą, kur ši informacija bus suteikta.
Skip to content