I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Paskelbti pakartotinės valstybinių brandos egzaminų sesijos rezultatai

2023-07-14

Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) brandos egzaminų rezultatų skelbimo sistemoje pateikė pakartotinės brandos egzaminų sesijos rezultatus. Taigi, abiturientai, laikę valstybinius brandos egzaminus pakartotinėje egzaminų sesijoje, jau gali sužinoti savo rezultatus.

Birželio 28 d. prasidėjusios pakartotinės sesijos tvarkaraštyje buvo 16 valstybinių ir mokyklinių egzaminų.

Iš viso brandos egzaminus pakartotinėje sesijoje laikė 607 kandidatai. Daugiausia jų – 216 – laikė matematikos valstybinį brandos egzaminą. Lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą laikė 104, biologijos – 141, užsienio kalbos (anglų) – 76, istorijos – 61, užsienio kalbos (rusų) – 20, informacinių technologijų – 41, geografijos – 30, fizikos – 7, chemijos – 17.

Pakartotinėje sesijoje valstybinius brandos egzaminus galėjo laikyti tie mokiniai, kuriems pagrindinės sesijos dalykų brandos egzaminai buvo atidėti neatvykus dėl pateisinamos priežasties.

Valstybinio ar mokyklinio lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino pagrindinėje sesijoje neišlaikę mokiniai pakartotinės sesijos metu galėjo perlaikyti mokyklinį brandos egzaminą. Tai vienintelis egzaminas, kurį mokiniai gali perlaikyti tais pačiais metais. Jo rezultatus mokyklos skelbia per keturias darbo dienas po laikymo datos.

Pakartotinėje egzaminų sesijoje dalyvavę abiturientai savo rezultatus gali sužinoti prisijungę prie brandos egzaminų kandidatų darbų demonstravimo ir rezultatų skelbimo sistemos – https://rezultatai.nsa.smm.lt su mokykloje gautu kandidato kodu ir vienkartiniu slaptažodžiu. Jungiantis pirmą kartą, privaloma pasikeisti slaptažodį. Jo nepasikeitus, kitą kartą prisijungti nebebus galima.

Rezultatus galima sužinoti ir prisijungus per portalą „Elektroniniai valdžios vartai“  (https://www.epaslaugos.lt).

Jei nepavyksta prisijungti nei vienu iš galimų būdų (per „Elektroninius valdžios vartus“ arba su prisijungimo vardu bei slaptažodžiu) pabandžius kelis kartus, kreiptis el. paštu rezultatai@nsa.smm.lt ir pateikti savo vardą, pavardę bei prisijungimo vardą. Slaptažodis bus atkurtas į pradinį. Tai galima padaryti ir paspaudus mygtuką „Pamiršau slaptažodį“, atsidariusiame lange įvedus prisijungimo vardą, gautą mokykloje, ir paspaudus mygtuką „Atstatyti“. Po šio veiksmo slaptažodis bus atstatytas į pradinį.

Po rezultatų paskelbimo per dvi darbo dienas mokiniai gali pateikti apeliacijas savo mokyklos vadovui. Rašydami prašymus dėl apeliacijų nagrinėjimo, mokiniai gali nurodyti ir savo argumentus, kodėl nesutinka su gautu egzamino įvertinimu. Prieš teikiant apeliacijas rekomenduojama susipažinti su egzaminų darbų vertinimo instrukcijomis www.nsa.smm.lt. Visos apeliacijos bus išnagrinėtos iki liepos 26 d.

Daugiau informacijos:

NŠA Komunikacijos ir kontaktų skyrius, el. p. ziniasklaidai@nsa.smm.lt.

Skip to content