I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Nacionalinio saugumo ir šalies gynybos vasaros kursai mokytojams – rugpjūtį

2023-08-02

Prasideda registracija į Nacionalinio saugumo ir šalies gynybos vasaros kursus, kurie vyks rugpjūčio 21-24 dienomis pulkininko Juozo Vitkaus inžinerijos batalione (Kareivinių g. 9, Kaunas).

Vasaros kursus organizuoja Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) kartu su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu ir Lietuvos kariuomene.

Kursų tikslas – tobulinti kompetencijas šalies gynybos ir nacionalinio saugumo temomis, pasirengti darbui pagal atnaujintą bendrąją programą bei įgyti praktinių įgūdžių. Organizatoriai tikisi, kad mokytojai praktiškai panaudos vasaros kursuose įgytas žinias savo ugdymo procese naujaisiais mokslo metais.

Registruotis pirmiausia kviečiami tie dalyviai, kurie dalyvavo nuotoliniuose mokymuose balandžio mėnesį, taip pat ir kiti mokytojai, planuojantys dirbti pagal atnaujintą nacionalinio saugumo ir krašto gynybos pasirenkamąją bendrąją programą arba besidomintys tokiomis galimybėmis.

Registracija į Nacionalinio saugumo ir šalies gynybos vasaros kursus vyks iki rugpjūčio 17 d. arba kol bus užpildytos visos vietos. Kursų dalyvių skaičius ribotas – iki 40 dalyvių.

Registracijos nuoroda čia.

Užsiregistravusiems ir patvirtinusiems savo dalyvavimą, bus atsiųsta visa išsami informacija apie vasaros kursus kariuomenės mokykloje.

Dalyviams bus padengiamos visos pragyvenimo išlaidos. Kelionės išlaidos į mokymų vietą ir atgal nebus apmokamos.

Dalyvių registracijos klausimais kreiptis: Jelena Žilinska, el. p. jelena.zilinska@nsa.smm.lt, tel. 8 658 15394.

Darbotvarkės ir kitais renginio organizavimo klausimais kreiptis: Salomėja Bitlieriūtė, el. p. salomeja.bitlieriute@nsa.smm.lt. tel. 8 658 18102.

Skip to content