I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Apie artėjančius naujus mokslo metus – specialiame NŠA renginyje

2023-08-22

Artėjant naujiems mokslo metams, rugpjūčio 29 d., stebėkite Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) renginį visai švietimo bendruomenei „Kas naujo naujais mokslo metais?“. Jame bus pristatytos ateinančių metų aktualijos, naujovės ir naudinga informacija.

Jau tradicija tapęs NŠA susitikimas su švietimo bendruomene prieš naujus mokslo metus kviečia pasikalbėti apie sprendimus ir priemones, kad mokslo metai prasidėtų ir ugdymo procesas vyktų sklandžiai.

„Kas naujo naujais mokslo metais?“ bus aptartos NŠA veiklos, žengiant į naujus mokslo metus: nuo pasiekimų patikrinimų pokyčių ir pasirengimo diegti atnaujintą ugdymo turinį iki kvalifikacijos tobulinimo bei skaitmenos galimybių.

Renginio metu įžvalgomis dalysis Nacionalinės švietimo agentūros agentūros specialistai, kurie taip pat atsakys į žiūrovams kilusius klausimus.

Transliaciją papildys ir specialus svečias – gydytojas psichiatras, tarptautinių konferencijų lektorius dr. Eugenijus Laurinaitis, kuris pasakos apie žmogaus ir pokyčio santykį, kaip nusiteikti pokyčiams bei kaip į tai galime pažvelgti švietime.

Renginys „Kas naujo naujais mokslo metais?“ vyks rugpjūčio 29 d., 13-15 val.

Renginio transliacija stebėkite NŠA socialinio tinklo „YouTube“ paskyroje.

Skip to content