I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504



Parašykite
tiesiogiai




Sekite mus


CERN „Baltijos mokytojų programa“ 

2023-10-03

2024 m. kovo 10-15 d. didžiausioje pasaulyje branduolinės ir dalelių fizikos laboratorijoje CERN vyks „Baltijos mokytojų programa 2024“. Lietuvos bendrojo ugdymo įstaigų mokytojams  sudaroma galimybė išklausyti CERN dirbančių mokslininkų paskaitas, aplankyti CERN kompleksą, apžiūrėti dalelių detektorius, parodas ir dalyvauti praktiniuose seminaruose, kuriuose jie supažindins su pažangiausia dalelių fizika.

Programos tikslas – padėti mokytojams įgyvendinti atnaujintas bendrojo ugdymo programas, supažindinant su moderniąja fizika ir jos poveikiu visuomenei. Tikimasi, įgauta patirtis ir žinios padės mokytojams sėkmingai pritaikyti įgytas žinias diegiant atnaujintą bendrųjų programų turinį, sudominti moksleivius šiuolaikine fizika ir motyvuoti rinktis naujos kartos fizikos, inžinerijos ar informacinių technologijų profesijas.

Paskaitos ir užsiėmimai vyks anglų kalba. Vietų skaičius grupėje ribotas, todėl vyks atranka ir pirmenybė bus teikiama 9–12 klasėse dirbantiems mokytojams.

Norinčius dalyvauti stažuotėje prašome užpildyti klausimyną ir jame pateikti savo CV iki š. m. spalio mėn. 31 d. 24:00 val.

„Baltijos mokytojų programą“ finansuoja CERN-LT konsorciumas ir Lietuvos Respublikos vyriausybė.

Konsultuoja Aušra Kynienė, el. p. ausra.kyniene@tfai.vu.lt ir Mindaugas Macijauskas, el. p. mindaugas.macijauskas@tfai.vu.lt.

Daugiau informacijos: https://www.ff.vu.lt/cern/naujienos#baltijos-saliu-mokytoju-programa-2024 

Skip to content