I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Pirmą kartą vienuoliktokai pasitikrins inžinerinių technologijų gebėjimus

2024-05-03

Šiandien vyks inžinerinių technologijų tarpinis patikrinimas. Jame ketina dalyvauti arti 200 vienuoliktokų.

Inžinerinių technologijų tarpinis patikrinimas, kaip ir šio dalyko egzaminas kitąmet, organizuojamas pirmą kartą. Rengiantis jo vykdymui ir derinant užduoties vertinimo instrukciją buvo nuolat bendradarbiaujama su šio dalyko mokytojų bendruomene, kurios prašymu tarpinis patikrinimas perkeltas į vėlesnę datą.

Inžinerinių technologijų tarpinio patikrinimo užduotį sudaro 15 pasirenkamojo atsakymo klausimų ir 3 struktūrinės užduotys. Per šį patikrinimą iš viso mokiniai galės surinkti 40 taškų, kurie bus įskaičiuojami į kitų metų inžinerinių technologijų brandos egzamino rezultatą. Patikrinimo trukmė – 90 min.

Tarpiniai patikrinimai vykdomi ir vertinami elektroniniu būdu. Mokiniai preliminarius rezultatus ekrane pamatys iškart, kai tik baigs atlikti tarpinio patikrinimo užduotį. Patvirtintą įvertinimą pateiks mokyklos, gavusios rezultatų protokolus.

Tarpiniai patikrinimai rengiami iš privalomų ir privalomai pasirenkamų dalykų. Dalyvauti dalyko tarpiniame patikrinime turi tie mokiniai, kurie mokosi šio dalyko. Mokiniai galės rinktis, ar įskaityti gautą vertinimą į galutinį valstybinio brandos egzamino vertinimą, ar norės kitąmet laikyti visos apimties valstybinį brandos egzaminą.

Visą informaciją apie tarpinius patikrinimus mokiniai, mokytojai, mokyklų vadovai gali rasti NŠA interneto svetainėje.

Skip to content