I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Renginių kalendorius

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

Nacionalinio saugumo ir krašto gynybos vasaros kursai

Bir 25 - Bir 28

Nacionalinė švietimo agentūra kartu su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu ir Lietuvos kariuomene organizuoja nacionalinio saugumo ir krašto gynybos vasaros kursus mokytojams. Kursai vyks birželio 25–28 d. Rokantiškėse, Vilniaus rajone.

Šių kursų tikslas – tobulinti pedagogų kompetencijas nacionalinio saugumo ir krašto gynybos temomis, būtinas dirbant pagal pasirenkamąją Nacionalinio saugumo ir krašto gynybos bendrąją programą arba integruojant šią programą į savo dalyką.
Mokytojams parengta įdomi ir įvairi kursų programa, skirta susipažinti su Lietuvos kariuomene, krašto gynybos sistema. Jie pasirengs ekstremalioms situacijoms, dalyvaus rikiuotės pratybose, įgis šaudymo įgūdžių, mokysis suteikti pirmąją pagalbą ir kt.
Registruotis kviečiami mokytojai, dirbantys ar planuojantys dirbti pagal pasirenkamąją bendrąją programą „Nacionalinio saugumas ir krašto gynyba“, dalyvavę 2024 m. balandžio mėnesį nuotoliniuose programos „Nacionalinio saugumo ir pilietiškumo nuostatų stiprinimas ugdyme“ mokymuose, ir kiti, besidomintys nacionalinio saugumo ir krašto gynybos klausimais.
Registracija į nacionalinio saugumo ir šalies gynybos vasaros kursus vyks iki birželio 14 d. 12 val. Kursų dalyvių skaičius ribotas – iki 40 dalyvių.

Užsiregistravusiems, atrinktiems ir patvirtinusiems savo dalyvavimą bus atsiųsta išsami informacija apie vasaros kursus kariuomenės mokykloje. Dalyviams bus padengiamos pragyvenimo išlaidos, kelionės išlaidos nebus apmokamos. Baigę vasaros kursus, dalyviai gaus kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus.

Daugiau informacijos: tel. +370 658 18102, el. p. Salomeja.Bitlieriute@nsa.smm.lt arba tel. +370 658 18018, el. p. Meile.Ceponiene@nsa.smm.lt.

Detaliau

Pradžia:
Bir 25
End:
Bir 28

Atnaujinta: 2024-06-10

Skip to content