I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Skelbiami matematikos ir geografijos tarpinių patikrinimų patvirtinti rezultatai

2024-04-09

Nacionalinė švietimo agentūra skelbia patvirtintus matematikos bendrojo ir išplėstinio kurso pirmųjų  tarpinių patikrinimų bei geografijos tarpinio patikrinimo rezultatus.  

Po Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos suburtos specialios komisijos matematikos bendrojo ir išplėstinio kurso tarpinių patikrinimų užduočių įvertinimo ir pateiktų išvadų buvo peržiūrėtos ir pakoreguotos užduočių vertinimo instrukcijos.  

Matematikos išplėstinio kurso (A) tarpiniame patikrinime dalyvavo 13332 gimnazistų. 52,5 proc. laikiusiųjų šį patikrinimą surinko pusę galimų taškų. Pakoregavus rezultatus bendras taškų vidurkis siekia 10,6 iš 20 galimų. Beveik ketvirtadalis (23,5 proc.) mokinių surinko 15 taškų.  

Galutiniai matematikos bendrojo kurso (B) tarpinio patikrinimo rezultatai rodo, kad kandidatų surinktų taškų vidurkis siekia 8 iš 20 galimų. Iš viso šiame patikrinime dalyvavo 11010 mokinių. Arti trečdalio mokinių (29 proc.) surinko pusę galimų taškų. 15 taškų surinko 574 mokinių, t. y. 5,2 proc. visų laikiusiųjų.  

70,5 proc. geografijos tarpiniame patikrinime dalyvavusių mokinių surinko pusę galimų taškų, o 7 proc. kitąmet į šio dalyko brandos egzaminą atvyks jau turėdami minimalų taškų skaičių, reikalingą egzaminui išlaikyti. Bendras kandidatų surinktų taškų vidurkis siekia 23,7 iš 40 galimų. Patikrinime dalyvavo 8084 III gimnazijos klasės mokiniai. 

Įvykusių tarpinių patikrinimų užduotis galima peržiūrėti NŠA informacinėje testavimo sistemoje BETA, o vertinimo instrukcijos paskelbtos NŠA interneto svetainėje. 

Galutinius savo tarpinių patikrinimų įvertinimus mokiniai gali sužinoti mokyklose, kurioms bus pateikti protokolai su rezultatais. 

Pasiekimų patikrinimų sistemoje mokiniai gali peržiūrėti savo atliktas užduotis. Konkretaus tarpinio patikrinimo rezultatai bus matomi prisijungus su tais prisijungimais, kurie buvo naudojami užduočiai atlikti. Tai bus galima padaryti iki gegužės 31 d. 

Skip to content