ŠVIETIMO PAGALBOS DEPARTAMENTAS

Konsultantai

MOKYKLŲ ĮSIVERTINIMO SISTEMOS KONSULTANTŲ* SĄRAŠAS

  1. Jolita Abraškevičienė, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla
  2. Vida Adiklienė, Utenos Dauniškio gimnazija
  3. Birutė Adomavičienė, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija
  4. Marina Aladovičienė, Vilniaus technologijų mokymo centras
  5. Edita Astapovičienė, Vilniaus „Atgajos“ specialioji mokykla
  6. Birutė Augustanavičiūtė, individuali veikla pagal pažymą
  7. Renata Aukščionienė, Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla
  8. Rima Auštrienė, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija
  9. Valdonė Balčaitienė, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba
  10. Jurgita Balevičiūtė, VšĮ Lazdijų švietimo centras
  11. Rimanta Baronienė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
  12. Vida Bersėnienė, Jonavos Justino Vareikio progimnazija
  13. Renata Bilbokaitė, Vilniaus universiteto Šiaulių akademija
  14. Gražina Braknienė, Biržų švietimo pagalbos tarnyba
  15. Rozvita Brazaitienė, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija
  16. Dalia Bružienė, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija
  17. Violeta Butkienė, Šiaulių Medelyno progimnazija
  18. Raigeda Buzienė, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija
  19. Daiva Chadusevičienė, Širvintų meno mokykla
  20. Jurgita Černiauskienė, Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla
  21. Darius Danielius, Ukmergės švietimo pagalbos tarnyba
  22. Gitana Danilevičienė, Kėdainių švietimo pagalbos tarnyba
  23. Dalė Dargienė, Šiaulių menų mokykla
  24. Ramunė Dasevičienė, Utenos švietimo centras
  25. Laima Daujotienė, Mažeikių „Ventos“ progimnazija
  26. Sonata Dedūraitė, Šiaulių Didždvario gimnazija
  27. Dalia Deinienė, Zarasų rajono Dusetų meno mokykla
  28. Lijana Diliautienė, Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija
  29. Kristina Dilienė, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija
  30. Laura Dudnikienė, Šiaulių menų mokykla
  31. Asta Fjellbirkeland, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija
  32. Dalė Gasiniauskienė, Zarasų „Ažuolo“ gimnazija
  33. Rita Gasiukevičienė, Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyrius
  34. Renata Gavėnienė, Utenos r. Užpalių gimnazija
  35. Odeta Gelžinienė, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla
  36. Edgaras Gervaitis, Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras
  37. Virginija Giedraitienė, Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija
  38. Jūratė Gotautienė, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija
  39. Laima Gudaitė, Nacionalinė švietimo agentūra
  40. Jolanta Gudelienė, Alytaus r. Simno gimnazija
  41. Kristina Gudelienė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
  42. Jolanta Gulbinienė, individualios veiklos pažyma
  43. Jurgita Jablonskienė, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija
  44. Birutė Jankauskienė, Šilalės švietimo pagalbos tarnyba
  45. Gintė Januškevičienė, Pasvalio „Riešuto“ mokykla
  46. Giedrė Jatautytė, Panevėžio muzikos mokykla
  47. Jonas Jaunius, Šilutės Vydūno gimnazija
  48. Diana Jazukevičienė, Šakių rajono Švietimo pagalbos tarnyba
  49. Jūratė Jocienė, Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centras
  50. Marius Jonaitis, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija
  51. Loreta Kaltauskienė, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija
  52. Laima Karalevičienė, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija
  53. Irena Karsokienė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla, Vilniaus kolegija
  54. Gražina Karvelienė, Akmenės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius
  55. Regina Katinienė, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla
  56. Rima Kazlauskienė, Molėtų menų mokykla
  57. Algirdas Keblikas, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus
  58. Jovita Kivarienė, Vilniaus r. Pagirių gimnazija
  59. Karolina Kliukienė, Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija
  60. Rasa Kolesnikovienė, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija
  61. Birutė Krapauskienė, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija
  62. Erika Kubilienė, Kauno Pilėnų progimnazija
  63. Egidija Laurinavičienė, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras
  64. Gita Levickienė, Jonavos Panerio pradinė mokykla
  65. Renata Liagienė, Kauno r. Babtų gimnazija
  66. Inga Litvinienė, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija
  67. Vilija Lukauskienė, Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla
  68. Aušra Lukšaitė-Lapinskienė, Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius
  69. Daiva Lunkevičienė, Akmenės rajono Kruopių pagrindinė mokykla
  70. Aldona Mameniškienė, Joniškio rajono Gasčiūnų pagrindinė mokykla
  71. Ramunė Maziliauskienė, Pasvalio muzikos mokykla
  72. Nijolė Mažeikienė, Kauno „Nemuno“ mokykla
  73. Rima Mickevičienė, Vilniaus „Ryto“ progimnazija
  74. Ada Micpovilienė, Kauno r. Domeikavos gimnazija
  75. Rima Mikalajūnienė, Biržų „Saulės“ gimnazija
  76. Ramunė Misiūnienė, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija
  77. Renata Mockevičienė, Alytaus „Sakalėlio“ pradinė mokykla
  78. Aurelija Narkutė, Skuodo rajono Ylakių gimnazija
  79. Elena Oldenburg, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija
  80. Lilija Pakonienė, Ukmergės Pašilės progimnazija, Ukmergės Dukstynos progimnazija
  81. Milda Palkauskaitė, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokykla
  82. Jolita Petkevičienė, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla
  83. Skirmantė Petraitienė, Radviliškio Lizdeikos gimnazija
  84. Loreta Novickienė, Vilniaus Baltupių progimnazija
  85. Irena Pošiūnė, Švenčionių profesinio rengimo centras
  86. Romualda Pupinytė, Šiaulių Didždvario gimnazija
  87. Jurgita Račkauskienė, Klaipėdos Baltijos gimnazija
  88. Lina Račkienė, Alytaus Jotvingių gimnazija
  89. Aušra Raišienė, Panevėžio r. Dembavos progimnazija
  90. Anelė Raugienė, Skuodo meno mokykla
  91. Daiva Rindzevičienė, Šiaulių Jovaro progimnazija
  92. Jolanta Ručinskienė, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla
  93. Regina Rudalevičienė, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija
  94. Jūratė Rudminienė, Marijampolės Sūduvos gimnazija
  95. Sigita Rukaitė-Kalytienė, Kelmės „Aukuro“ pagrindinė mokykla
  96. Gitana Ruškienė, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija
  97. Jolanta Sabaitienė, Varėnos „Ryto“ progimnazija
  98. Rasa Saliamorienė, Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla
  99. Auksė Sapežinskienė, Alytaus r. meno ir sporto mokykla
  100. Birutė Savickienė, Panevėžio rajono švietimo centras, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija
  101. Aleksandr Savickij, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija
  102. Jolanta Savukynienė, Alytaus Dzūkijos mokykla
  103. Snieguolė Stakvilionė, Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija
  104. Rosita Stanevičienė, Kalvarijos gimnazija
  105. Jolanta Stankaitienė, Raseinių Šaltinio progimnazija
  106. Zita Stankevičienė, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija
  107. Nikolajus Stasivas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija
  108. Raimonda Stirbienė, Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras
  109. Dalia Survutaitė, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija
  110. Vida Šarauskienė, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla
  111. Vaida Šiaučiūnė, Panevėžio švietimo centro padalinys Panevėžio robotikos centras „RoboLabas“
  112. Danė Šiaudvytienė, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija
  113. Nijolė Šimkevičienė, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija
  114. Aida Šliažienė, Šiaulių Lieporių gimnazija
  115. Silvija Šukevičienė, Panevėžio r. Velžio gimnazija
  116. Vytautas Tallat-Kelpša, Panevėžio dailės mokykla
  117. Lina Tamošiūnaitė, Biržų „Aušros“ pagrindinė mokykla
  118. Ieva Tijūnėlienė, Trakų meno mokykla
  119. Vitalija Ukrinienė, Neringos gimnazija
  120. Ramunė Urbienė, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija
  121. Edita Usonienė, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla
  122. Alma Uznė, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija
  123. Ingrida Vaičienė, Tauragės „Versmės“ gimnazija
  124. Dalia Valskienė, Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras
  125. Renata Venckienė, Klaipėdos Vitės progimnazija
  126. Veslava Verikienė, Švenčionių r. Pabradės „Ryto“ gimnazija
  127. Gvidas Vilys, Pasvalio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius
  128. Katažina Vilkauskienė, Vilniaus Karoliniškių gimnazija
  129. Egidija Vilkienė, Druskininkų „Ryto“ gimnazija
  130. Ligita Visockienė, Vilniaus Baltupių progimnazija
  131. Giedrė Volungevičienė, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija
  132. Jurgita Voroninienė, Jurbarko švietimo centras
  133. Lina Zubauskienė, Gargždų „Minijos“ progimnazija
  134. Kristina Žaltauskienė, Panevėžio pradinė mokykla
  135. Sigitas Žaluda, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija
  136. Sonata Žilinskienė, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija
  137. Irina Žiupkienė, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija
  138. Vesta Žiūraitienė, Kauno „Nemuno“ mokykla
  139. Joana Žvikevičienė, Vilniaus vaikų ir jaunimo klubas „Meteoras“

 

* Mokyklų įsivertinimo sistemos konsultantai parengti pagal mokymų programą, patvirtintą Nacionalinės švietimo agentūros direktoriaus 2020 m. liepos 14 d. įsakymu Nr. VK-331 „Dėl projekto „Neformaliojo vaikų švietimo, ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo vertinimo, įsivertinimo tobulinimas ir plėtotė“ (Nr. 09.2.1-ESFA-V-706-03-0001) Mokyklų įsivertinimo sistemos konsultantų mokymų programos patvirtinimo“.

 

IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS VYKDANČIŲ MOKYKLŲ ĮSIVERTINIMO KONSULTANTŲ* SĄRAŠAS

  1. Lina Bagdanavičienė, Druskininkų lopšelis-darželis „Bitutė“
  2. Inga Budrytė, Vilniaus lopšelis-darželis „Aušrelė“
  3. Inga Černiauskienė, Pasvalio lopšelis-darželis „Liepaitė“
  4. Vilma Danienė, Kauno lopšelis-darželis „Vaikystė“
  5. Ieva Dirsienė, Panevėžio lopšelis-darželis „Voveraitė“
  6. Vilma Frejerienė, Kauno lopšelis-darželis „Šarkelė“
  7. Raimonda Gečienė, Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė“
  8. Rasa Grigaliūnienė, Vilniaus lopšelis-darželis „Žirmūnėliai“
  9. Milda Gudavičiūtė, Kauno r. Garliavos lopšelis-darželis „Obelėlė“
  10. Vitalija Jagelavičienė, Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Žilvitis“
  11. Vilma Juozapavičiūtė-Kuprienė, Panevėžio r. Pažagienių mokykla-darželis
  12. Kristina Kalinauskienė, Šiaulių lopšelis-darželis „Pasaka“
  13. Laima Karpavičiūtė, Pakruojo rajono Žeimelio darželis-daugiafunkcis centras „Ąžuoliukas“
  14. Rosita Kasnikauskaitė, Ukmergės vaikų lopšelis-darželis „Eglutė“
  15. Erika Korsakienė, Radviliškio lopšelis-darželis „Kregždutė“
  16. Jurgita Krasnickaitė-Saulėnienė, Alytaus lopšelis-darželis „Volungėlė“
  17. Kristina Kurnickienė, Panevėžio lopšelis-darželis „Pasaka“
  18. Rosita Lasienė, Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centras
  19. Virginija Lukauskienė, Klaipėdos lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“
  20. Laima Norvaišienė, Mažeikių lopšelis-darželis „Buratinas“
  21. Dangyra Paušaitė, Biržų lopšelis-darželis „Drugelis“
  22. Sergejus Pavlovas, Vilniaus darželis-mokykla „Lokiukas“
  23. Jūratė Petrauskienė, Šiaulių lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“
  24. Inga Petravičienė, Klaipėdos lopšelis-darželis „Rūta“
  25. Sandra Petrusevičienė, Gargždų vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“
  26. Rasa Polikevičiūtė-Kirtiklienė, Klaipėdos lopšelis-darželis „Atžalynas“
  27. Ieva Pudžiuvėlienė, Radviliškio r. Šeduvos lopšelis-darželis
  28. Elena Viktorija Rossidis, VšĮ „Zebriukas“
  29. Lina Rušienė, Kėdainių lopšelis-darželis „Puriena“
  30. Asta Simanauskienė, Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyrius
  31. Gintarė Slavinskienė, Kauno lopšelis-darželis „Varpelis“
  32. Inga Sorakienė, Šakių lopšelis-darželis „Klevelis“, Šakių rajono švietimo pagalbos tarnyba
  33. Zuzana Strakšienė, Mažeikių lopšelis-darželis „Bitutė“
  34. Jurgita Šliumbienė, Kauno r. Jonučių darželis
  35. Inesa Vietienė, Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius
  36. Vitalija Vitkauskienė, Alytaus lopšelis-darželis „Du gaideliai“
  37. Rūta Zalatorienė, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos Ikimokyklinio ugdymo skyrius
  38. Renata Žaromskienė, Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis“

* Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas vykdančių mokyklų įsivertinimo konsultantai parengti pagal mokymų programą, patvirtintą Nacionalinės švietimo agentūros direktoriaus 2021 m. balandžio 1 d. įsakymu Nr. VK-179 „Dėl projekto „Neformaliojo vaikų švietimo, ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo vertinimo, įsivertinimo tobulinimas ir plėtotė“ (Nr. 09.2.1-ESFA-V-706-03-0001) Ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programas vykdančių mokyklų įsivertinimo konsultantų mokymų programos patvirtinimo“.

Skip to content