I–IV 8.00-17.00
V 8.00-15.45


Paskambinkite
8 658 18504Parašykite
tiesiogiai
Sekite mus


Nuotolinių konsultacijų vaizdo įrašai ir medžiaga

2024 m. sausio 1 d. įsigaliojus naujai Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo ir komisijų narių atlygio už darbą įstatymo redakcijai ir pasirodžius Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2023 m. lapkričio 8 d. nutarimo Nr. 857 „Dėl darbo apmokėjimo sistemos nustatymo rekomendacijų“ pakeitimams (2024 m. sausio 3 d. LRV nutarimas Nr. 12), visos biudžetinės įstaigos (tarp jų ir švietimo įstaigos) rengė naujas ar esmingai atnaujino savo įstaigų darbo apmokėjimo sistemas.

Todėl Nacionalinė švietimo agentūra, siekdama tartis ir interpretuoti kai kurias naujas įstatymo ar nutarimo nuostatas, 2024 m. kovo 7 dieną ir 28 dieną surengė teisininko Romo Turonio nuotolines konsultacijas. Kalbėdamas Romas Turonis atskiria, kas yra oficialūs teisės aktų aiškinimai, o ką pateikia kaip teisės aktuose esančių nuostatų interpretacijas, siūlo toliau tartis ir diskutuoti.

Nacionalinė Švietimo agentūra pasiryžusi skelbti ir kitą, būtiną ir į iškylančius klausimus galimai padedančią atsakyti informaciją, tuo pat metu atkreipdama dėmesį, jog Agentūra neturi įgaliojimų aiškinti teisės aktų, todėl ir ši medžiaga nėra oficiali Nacionalinės švietimo agentūros pozicija.

2024 m. kovo 7 d. Romo Turonio konsultacija „Darbo apmokėjimo švietimo įstaigoje sistema”.  

Vaizdo įrašas

Skaidrės

Darbo sutarties papildymas

Susitarimas dėl papildomo darbo

 

2024 m. kovo 28 d. Romo Turonio konsultacija „Darbo apmokėjimo švietimo įstaigoje sistema: bandymai atsakyti į dažniausiai iškylančius klausimus“ (vaizdo įrašas) (skaidrės).

Vaizdo įrašas

Atnaujinta: 2024-04-11

Skip to content